FRANS LINDSTRÖM, 6 akvareller, signerade.

3368906. FRANS LINDSTRÖM, 6 akvareller, signerade.

Stockholmsmotiv från gamla Stockholm, bildstorlek 13x20 - 13,5x14 cm.

Ej examinerade ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerade ur ram.

Antal besök: 437