ARMBANDSUR, dam, urtavla märkt WeGe, boet av 14k guld, armband av 18k guld.

336883. ARMBANDSUR, dam, urtavla märkt WeGe, boet av 14k guld, armband av 18k guld.

Armband stämplad GD&Co.
Total vikt ca 20,4 gram.

Slitage, bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Armband stämplad GD&Co.
Total vikt ca 20,4 gram.

Slitage, bucklor.

Antal besök: 693