DEKORATIONSTRÄD, Kina, 1900-tal.

336859. DEKORATIONSTRÄD, Kina, 1900-tal.

Glas. Höjd 46 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Glas. Höjd 46 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 969