GOLVLAMPA, jugend,1920-tal.

336817. GOLVLAMPA, jugend,1920-tal.

Stomme i björk, skaft i crom, justerbar, höjd 130 - 140 cm. Skärmens diameter 60 cm.

Slitage. Lite ranglig. Skruvar som är lösa. Märken. Repor. Fanerskador på foten.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 248