CHRISTIAN DIOR, Halsband.

CHRISTIAN DIOR, Halsband.
3367799. CHRISTIAN DIOR, Halsband.

Konstgjorda pärlor dubbelrad. Stämplad 1961.
Längd ca 43cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 43cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 448