ALBERT FESER. Herrporträtt. Olja på pappannå, signerad.

336750. ALBERT FESER. Herrporträtt. Olja på pappannå, signerad.

38 x 28 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

38 x 28 cm.

Antal besök: 2 640