MCM. Weekendväska, i Visetos canvas, cognac XL.

3366999. MCM. Weekendväska, i Visetos canvas, cognac XL.

läder/mässing Visetos canvas i konjak med MCM-logotyp 2 handtag, 2 sidohandtag Företagsnamn stämplat på insidan och på mässingsbeslag, serienummer 46929 graverat på logoskylten. HxDxD: ca. 30 x 70 x 35 cm.

Begagnat skick med tecken på slitage Läder och metallelement med patina. repor och nötningar. Färgat golv. Delvis mindre sprickor i Visetos duk.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 310