Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Stadsauktion Sundsvall
Konst
Måleri
HARRY THOMSE. Motiv av älv, olja på pannå, signerad och daterad 1936.
336694. HARRY THOMSE. Motiv av älv, olja på pannå, signerad och daterad 1936.
29 x 35 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
29 x 35 cm.
Stadsauktion Sundsvall
1 821