KISTA, allmoge, daterad 1861.

KISTA, allmoge, daterad 1861.
336679. KISTA, allmoge, daterad 1861.

Längd 95 cm. Bredd 56 cm. Höjd 57 cm.

Slitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 949