BORDSLAMPOR, 1 par, mässing, Karlskrona lampfabrik, 19/2000-tal.

336625. BORDSLAMPOR, 1 par, mässing, Karlskrona lampfabrik, 19/2000-tal.

Med lösa glaskupor, vardera med 1 ljuspunkt.
Höjder: 34 cm.

Mindre bruksslitage, ej genomgångna.
En glaskupa med spricka.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjder: 34 cm.

En glaskupa med spricka.

Antal besök: 644