GOLVUR, svartmålat, Mora AAL, 1800-tal.

336613. GOLVUR, svartmålat, Mora AAL, 1800-tal.

Höjd 206 cm.

Träskador, färgslitage, låset i låst läge, 1 ben kortat samt lod och pendel saknas.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 206 cm.

Nycklar saknas.

Antal besök: 2 017