SALONGSSOFFA, mahogny, empire.

336550. SALONGSSOFFA, mahogny, empire.

Längd 200 cm.

Fanerskador samt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 200 cm.

Fanerskador samt slitage.

Antal besök: 1 309