YTTERFODER, flintgods, jugend. Gustavsberg. 1900-talets början.

336546. YTTERFODER, flintgods, jugend. Gustavsberg. 1900-talets början.

Diameter 23 cm.

Slitage. Krakelyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 23 cm.

Slitage. Krakelyr.

Antal besök: 4 393