HARALD WIBERG. 2 litografier. Kämpande harar och uggleungar, signerade, numrerade 44/75 samt 49/75.

336537. HARALD WIBERG. 2 litografier. Kämpande harar och uggleungar, signerade, numrerade 44/75 samt 49/75.

Bildmått: ca 23 x 23 cm.

Ej examinerade ur ram.

Harald Wiberg (1908–1986)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildmått: ca 23 x 23 cm.

Ej examinerade ur ram.

Harald Wiberg (1908–1986)

Antal besök: 1 094