DANSK DESIGN. SKÄNK, valnötsträ, dansk snickeri, 1900-talets första hälft, Danmark.

3364593. DANSK DESIGN. SKÄNK, valnötsträ, dansk snickeri, 1900-talets första hälft, Danmark.

Dansk snickerimästare. Fanér valnötsskänk med två skåp och fyra lådor.
Nyckeln ingår.
Höjd: 77 cm.
Längd: 174 cm.
Djup: 51,5 cm.

Vanlig ålder och användningsslitage, inklusive repor och märken.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckeln ingår.
Höjd: 77 cm.
Längd: 174 cm.
Djup: 51,5 cm.

Nyckel/nycklar finns.

Föremålets betalsätt

BetalkortBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Adress

Midtager 33
2605 Brøndby
Danmark

Placering
Showroom 2
Antal besök: 232