SKRIN, nysilver , 1930-tal, märkt TESI.

336426. SKRIN, nysilver , 1930-tal, märkt TESI.

21 x 9 cm.

Bruksslitage, löst lock, fästet trasigt.

Gör en kostnadsfri värdering!

21 x 9 cm.

Antal besök: 1 630