3364231. Revox skivspelare B791.
Tillverkad i Tyskland 1982-1987, med tangent tonarm.
Färg: grå/silver.
ca H 14 cm x B 45 cm x D 40 cm
Vikt: 9,1 kg
Ledningar och instruktioner tillgängliga.
Åldersrelaterade tecken på slitage och nötning samt mindre repor finns.
Enligt säljaren fungerar det. Vi kan dock inte garantera att det kommer att fungera.
Färg: grå/silver.
Vikt: 9,1 kg