Revox skivspelare B791.

Revox skivspelare B791.
3364231. Revox skivspelare B791.

Tillverkad i Tyskland 1982-1987, med tangent tonarm.
Färg: grå/silver.
ca H 14 cm x B 45 cm x D 40 cm
Vikt: 9,1 kg
Ledningar och instruktioner tillgängliga.

Åldersrelaterade tecken på slitage och nötning samt mindre repor finns.

Enligt säljaren fungerar det. Vi kan dock inte garantera att det kommer att fungera.

Gör en kostnadsfri värdering!

Färg: grå/silver.
Vikt: 9,1 kg

Antal besök: 885