GALLERSKÅL, porslin, Rörstrand, 1917.

336392. GALLERSKÅL, porslin, Rörstrand, 1917.

Diam: 22,5, Höjd: 16 cm.

Smärre bruksslitage.
Nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diam: 22,5, Höjd: 16 cm.

Smärre bruksslitage.
Nagg.

Antal besök: 1 256