STOLAR, 3 st, Fischel, 18/1900-tal.

336390. STOLAR, 3 st, Fischel, 18/1900-tal.

Delvis etikettmärkta. Böjträ, sist i rotting.

Slitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och skador.

Antal besök: 1 080