BROCHER,3 st. Varav två i Silver, 1900-tal.

336288. BROCHER,3 st. Varav två i Silver, 1900-tal.

I munspelsetui
Silverbroscher diameter 2,9 cm
Brosch metall med röda stenar diameter 3 cm.

Bruksslitage samt broschen i metall saknar någon sten.

Gör en kostnadsfri värdering!

I munspelsetui

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 690