Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Auktionsverket Engelholm
Konst
Skulptur
SKULPTUR, " Pegasus " brons på marmorsockel, 1900-tal.
336281. SKULPTUR, " Pegasus " brons på marmorsockel, 1900-tal.
Höjd 15 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 15 cm.
Bruksslitage.
Auktionsverket Engelholm
654