TIMO SARPANEVA. Vas, "Marcel", Iittala.

3362809. TIMO SARPANEVA. Vas, "Marcel", Iittala.

Signerad och numrerad. Höjd 30 cm. Bredd 30 cm.

Bruksskick.

Timo Sarpaneva (1926–2006)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick.

Timo Sarpaneva (1926–2006)

Antal besök: 531