LAJOS BARTER. Skisser för statyer (5).

3362617. LAJOS BARTER. Skisser för statyer (5).

Skisser till statyer, 1984/1995, var och en signerad, topograferad och daterad samt delvis försedd med anteckningar, ca. 29 x 21 cm - 32 x 24 cm, inramad bakom passepartout och glas ca. 41 x 32 cm - 51 x 40 cm (5).

En ritning med tyngre mögel. Ej testad utanför boxen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 488