VINGLAS, 4 st, CHAMPAGNESKÅLAR, 8 st, Kosta, 1900-tal.

336249. VINGLAS, 4 st, CHAMPAGNESKÅLAR, 8 st, Kosta, 1900-tal.

Slipad blomsterdekor. En skål etikettmärkt EG Glasslipning Slipad dekor. Höjd 8,5 resp 13,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 894