FRANK GADY. Damnaken.

FRANK GADY. Damnaken.
3362221. FRANK GADY. Damnaken.

Frank Gady, naken, olja på duk, signerad, ca. 60 x 90 cm, med ram ca. 81 x 110 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 491