VITRINSKÅP, rokokostil, 1900-tal.

33620. VITRINSKÅP, rokokostil, 1900-tal.

Sidor och dörr delvis glas. Bukig form. Längd 100, bredd 68, höjd 141 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 961