DOCKVAGN, Emmaboda och DOCKSÄNG, trä, 1900-tal.

336180. DOCKVAGN, Emmaboda och DOCKSÄNG, trä, 1900-tal.

Sängens längd 49 cm.

Vagnen i bra skick. Sängen med lagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sängens längd 49 cm.

Antal besök: 1 419