Litet barskåp/vinställ i teak.

3361701. Litet barskåp/vinställ i teak.

ca H 55,5 cm x B 101 cm x D 54 cm.

Tecken på slitage är närvarande. repor och stötar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 499