SÄNGBORD, 1 par, 1940-tal.

SÄNGBORD, 1 par, 1940-tal.
3361140. SÄNGBORD, 1 par, 1940-tal.

Med lucka samt hyllplan. Med monterade strömbrytare.
Längd 47, bredd 34, höjd 53 cm.

Slitage, fläckar, skador, blekt. Troligen senare ben. Elkablar saknas till strömbrytare.

Tema

Swedish Grace and Modernism

Gör en kostnadsfri värdering!

Tema

Swedish Grace and Modernism

Antal besök: 1 994