UGNSFAST FORMAR, 2 st, "Milano" och " Bodega", Rörstrand.

3361038. UGNSFAST FORMAR, 2 st, "Milano" och " Bodega", Rörstrand.

Form Milano, ca 20,5x31 cm
Form Bodega, ca 14,5x22 cm.

Bruksslitage, ytsmuts, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Form Milano, ca 20,5x31 cm
Form Bodega, ca 14,5x22 cm.

Bruksslitage, ytsmuts, repor.

Antal besök: 384