MARIKA LANG. Färglitografi.

MARIKA LANG. Färglitografi.
336099. MARIKA LANG. Färglitografi.

Köksinteriör med personer. Signerad och numrerad 50/300 ex
40x28 cm.

Oramade. Bruksslitage.

Marika Lang (Född 1961)

Gör en kostnadsfri värdering!

40x28 cm.

Oramade. Bruksslitage.

Marika Lang (Född 1961)

Antal besök: 722