SIDEBOARD, teak, 1950-/1960-tal.

3360914. SIDEBOARD, teak, 1950-/1960-tal.

Två skjutdörrar med bakomliggande hyllplan.
5 lådor.
Längd 160, bredd 42, höjd 79 cm.

Slitage, repor, skador, blekt.

Gör en kostnadsfri värdering!

5 lådor.

Antal besök: 1 577