Gästriklands Auktionskammare
Konst
Måleri
NILS " BJÖRNJÄGARN" RUNDGREN. Figurkomposition, blandteknik, signerad samt daterad 1971.
336075. NILS " BJÖRNJÄGARN" RUNDGREN. Figurkomposition, blandteknik, signerad samt daterad 1971.
Utvalt av våra föremålsexperter
30,5 x 38 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
30,5 x 38 cm.
Bruksslitage.
Gästriklands Auktionskammare
797