ELGITARR, 1989, Stratocaster, USA, Fender.

335972. ELGITARR, 1989, Stratocaster, USA, Fender.

Serienummer "E963587".
Med hardcase från Fender.

Bruksslitage.
Skyddsplast sitter fortfarande kvar på plektrumskyddet.'
Tryckskador på gitarrens kropp.

Gör en kostnadsfri värdering!

Serienummer "E963587".
Med hardcase från Fender.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 559