RING i 18K gulguld besatt med briljantslipad sten/glas?, svensk kontrollstämpel.

335970. RING i 18K gulguld besatt med briljantslipad sten/glas?, svensk kontrollstämpel.

ring i 18K gulguld besatt med briljantslipade sten/glas? i klofattning.
Vikt 2 gram.
Storlek 18,5/58.
Stämplad Kattfot, 750 samt otydlig stämpel.

Bruksskick.
Något oval i formen.
Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vikt 2 gram.
Storlek 18,5/58.

Bruksskick.
Något oval i formen.
Repor.

Antal besök: 744