SPOTTFLASKA, glas och vitmetall, Dr. Dettweiler's Taschenflasche für Hustende, Tyskland, 18/1900-tal.

3359618. SPOTTFLASKA, glas och vitmetall, Dr. Dettweiler's Taschenflasche für Hustende, Tyskland, 18/1900-tal.

Höjd ca 10 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 10 cm.

Bruksskick.

Adress

Murmansgatan 124
212 25 Malmö
Sverige

Placering
Monter Reception
Antal besök: 100