OLLE KÅKS. Komposition, färglitografi, signerad och daterad Kåks -77 samt numrerad 87/260.

335872. OLLE KÅKS. Komposition, färglitografi, signerad och daterad Kåks -77 samt numrerad 87/260.

64x50 cm
Olle Kåks 1941-2003.

Bruksskick.

Olle Kåks (1941–2003)

Gör en kostnadsfri värdering!

64x50 cm
Olle Kåks 1941-2003.

Bruksskick.

Olle Kåks (1941–2003)

Antal besök: 1 095