STIG CLAESSON (SLAS). Olja på duk.

335857. STIG CLAESSON (SLAS). Olja på duk.

Båtvarv. Signerad Slas och daterad -53. 37x28 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 2 433