DINKY TOYS 536 Peugeot med vagn och skidställ i originalkartong.

335841. DINKY TOYS 536 Peugeot med vagn och skidställ i originalkartong.

1:43.

Slitage. Ledstång till vagn med lagning. Kartongen med lösa flikar, slitage och alla flikarna på en kortsida ihoptejpade.

Gör en kostnadsfri värdering!

1:43.

Antal besök: 757