OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. olja på duk, pastoralt motiv med får, troligen England 1800-tal.

335827. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. olja på duk, pastoralt motiv med får, troligen England 1800-tal.

95 x 75 cm.

Krackelerad, färgsläpp.

Gör en kostnadsfri värdering!

95 x 75 cm.

Krackelerad, färgsläpp.

Antal besök: 869