STEEN ÖSTERGAARD. STOLAR, 2 st, "Cado".

3358184. STEEN ÖSTERGAARD. STOLAR, 2 st, "Cado".

Höjd ca 75 cm.
Sitthöjd ca 44 cm.

Bruksslitage, en stol med lös dyna, repor, märken, skav.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 75 cm.
Sitthöjd ca 44 cm.

Antal besök: 576