Auktionshuset Kolonn
Övrigt
Övrigt
STÖVELKNEKT i form av kräfta. Järn, England. 1900-talets andra hälft.
335808. STÖVELKNEKT i form av kräfta. Järn, England. 1900-talets andra hälft.
Längd 26 cm.
Slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Längd 26 cm.
Slitage.
Auktionshuset Kolonn
698