Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gästriklands Auktionskammare
Konst
Måleri
NILS " BJÖRNJÄGARN" RUNDGREN. Naivistisk figurscen, blandteknik, signerad samt daterad 1961.
335801. NILS " BJÖRNJÄGARN" RUNDGREN. Naivistisk figurscen, blandteknik, signerad samt daterad 1961.
Utvalt av våra föremålsexperter
33,5 x 35 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
33,5 x 35 cm.
Bruksslitage.
Gästriklands Auktionskammare
696