SOFFBORD, teak och kakel, Sverige 1950/60-tal.

335777. SOFFBORD, teak och kakel, Sverige 1950/60-tal.

Soffbord med underliggande tidningshylla och svartlackerade och mässingskodda ben, bordsskivan med inlagda svarta kakel
Längd 150 cm, djup 55 cm, höjd 55 cm.

Bordsskivan med slitage och tidningshyllans gummiband med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 4 532