PARTI GLAS, 3 delar, Orrefors och Kosta Boda.

335775. PARTI GLAS, 3 delar, Orrefors och Kosta Boda.

Skål i grön glasmassa, "Mayflower", Jan Johansson, 1990-tal
Höjd 12,5 cm
Ettikettmärkt samt signerad Orrefors JJ 7791-12
Vas i klar glasmassa, höjd 15 cm
Ettikettmärkt samt signerad Orrefors
Hjärta i blå glasmassa, längd 11 cm
Signerad Kosta Boda, Gunnel Sahlin samt numrerad 79261.

Bruksskick
"Mayflower" med skrapmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 12,5 cm

Bruksskick
"Mayflower" med skrapmärken.

Antal besök: 1 296