IRENE JARZ. Färgetsningar, 3st, signerade och numrerade.

335732. IRENE JARZ. Färgetsningar, 3st, signerade och numrerade.

Bildmått 40 x 45, 15,5 x 27 samt 12 x 12 cm.

2 ej ramade, smärre hanteringsslitage.

Irene Jarz (Född 1952)

Gör en kostnadsfri värdering!

Irene Jarz (Född 1952)

Antal besök: 991