Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Stadsauktion Sundsvall
Glas
Övrigt
VAS, glas, P.O. Ström. Alsterfors glasbruk, 1960/70-tal.
335711. VAS, glas, P.O. Ström. Alsterfors glasbruk, 1960/70-tal.
Utvalt av våra föremålsexperter
Höjd 18,5 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 18,5 cm.
Bruksslitage.
Stadsauktion Sundsvall
1 315