335706. CIGARR/CIGARETTSKRIN i silver, svenska importstämplar.
Skrin i kvadratisk form.
Höjd 3 cm.
9x9 cm.
Stämplad 830S, F, Kattfot, S.
Lock stämplat Kattfot, S.
Vikt inklusive träinsats 160 gram.
Bristningar.
Skev. Repor.
Träinsats defekt, sprickor.