ULF GRIPENHOLM. "BADAREN".

ULF GRIPENHOLM. "BADAREN".
3357057. ULF GRIPENHOLM. "BADAREN".

Signerad, numrerad 96/220, serigrafi på Arches akvarellpapper, bladmått ca 107x75,5 cm.

Bladet något vågigt.

Ulf Gripenholm (Född 1943)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bladet något vågigt.

Ulf Gripenholm (Född 1943)

Antal besök: 865