Helsingborgs Auktionskammare
Belysning & Lampor
Taklampor
PLAFOND med prismor, 1900-talets andra hälft.
335619. PLAFOND med prismor, 1900-talets andra hälft.
Diameter 47 cm.
Brukslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Diameter 47 cm.
Brukslitage.
Helsingborgs Auktionskammare
675